1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Hudba

Čuhár´s Band

Čuhár´s Band je zoskupenie mladých muzikantov, ktorých repertoár je zmesou moderných a ľudových piesní. Skupinu tvoria študenti a absolventi hudobných konzervatórií. Spríjemniť zábavu dokážu nielen na plesoch, svadbách a rodinných oslavách, ale ich vystúpenia sú aj príjemným spestrením mestských kultúrnych podujatí.

Čítať celý článok...

KaNeM

Hudobná skupina KaNeM vznikla pri Mestskom kultúrno-športovom stredisku koncom roka 2005. Skupina nacvičuje pod vedením Tibora Nekoranca, spieva nielen piesne známych interpretov, ale aj vlastnú tvorbu.

 

Čítať celý článok...

Kysucké žubrienky

Spevácky súbor KYSUCKÉ ŽUBRIENKY vznikol začiatkom roku 2008. Hlavným repertoárom skupiny sú slovenské národné piesne, ľudové piesne, vinšovačky a pod. "Žubrienky" oživujú už zabudnuté slovenské pesničky, udržujú tradíciu vianočných kolied a vinšovačiek.

Čítať celý článok...

Lehoťanka

Ľudová skupina LEHOŤANKA z Budatínskej Lehoty vznikla v roku 1995. V repertoári majú kysucké ľudové piesne, koledy, vinšovačky, fašiangové piesne a ďalšie, z ktorých zostavujú hudobný program podľa konkrétnej udalosti.

Čítať celý článok...

Kysučanka

Dychová hudba KYSUČANKA vznikla v roku 1955 a je zložená z členov prevažne staršej generácie. Už roky sprevádza svojou hudbou v našom meste i okolí mnohé mestské oslavy, výročné a spomienkové podujatia.

Čítať celý článok...

Nová Kysučanka

Je zložená z prevažne mladých členov - absolventov umeleckej školy. Účinkujú na mnohých mestských podujatiach, programoch a oslavách, koncertovalii v Poľsku, vo Francúzsku a v mnohých slovenských mestách.

 

Čítať celý článok...

Spolupráca Interreg

 

Spolupráca Biele Karpaty

 

 

 

 

Športové kluby

športové kluby Kysucké Nové Mesto

 

 

 

 

 

Z našej fotogalérie